Zbuloni fiksimet tuaja gjatë seksit, sipas shenjës së Horoskopit - Bota Sot
Zbuloni fiksimet tuaja gjatë seksit, sipas shenjës së Horoskopit

Life style

Zbuloni fiksimet tuaja gjatë seksit, sipas shenjës së Horoskopit

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 06:14
Ilustrim

UJORI

Nëse do kishte një çmim për përdoruesit më të mëdhenj të lubrifikantëve, atë do e merrte Ujori.

Përdoruesit më të shpeshtë të lodrave të seksit.

Treshja nuk bën për ju, në mënyrë kategorike.

Shtrati është vendi i fundit ku do të donit të bënit seks. Ju shijon gjithandej

PESHQIT

27% e peshqëve kanë filmuar veten dhe partnerin gjatë aktit intim.

Me shumë mundësi keni qenë në një marrëdhënie të hapur.

 Ju jeni “tifozët” më të mëdhenj të vibratorit

Të thërrasësh partnerin me emrin e gabuar, është një gjë që ju e bëni shpesh

DASHI

Mund të rrini edhe dy vite pa seks, e të mos e keni problem

Seksi me një DASH zgjat shumë, po shuuumë… Rreth 31 minuta !

Ju pëlqejnë lodrat gjatë aktit seksual

Të shtiresh sikuar kaluat në orgazmë, karamele për ju ! E kollajt fare.

DEMI

21 përqind e Demave pohojnë se mund të qëndrojnë në një lidhje të hapur

Shumica e Demave do të hiqnin dorë nga mediet sociale vetëm për seks

Jeni romantikë dhe qëndroni pa më të voglin problem në një lidhje të gjatë.

Nuk ju pëlqen rutina ! Jeni gjithmonë pro ‘risive’ e gjërave të reja në shtrat

BINJAKËT

Ka shumë të ngjarë të zbukuroni pak numrin e partnerëve seksual që keni pasur.

E keni të vështirë të shtireni gjatë seksit

Ka shanse të jeni akoma e virgjër !

Në ndryshim nga demi, s’do hiqnit kurrë dorë nga rrjetet sociale, vetëm për seks.

GAFORRJA

47 përqind e Gaforreve bëjnë seks më shumë se 8 herë në muaj! Mbani vendin e parë

Ju jeni shenja më aventuriere.

Tridhjetë e shtatë përqind thonë se të qendruarit sipër ishte pozicioni i tyre i preferuar.

Mund të gjeni një partner brenda natës nëse doni!

LUANI

Jeni fans i seksteksting, Pra mesazheve erotike

47  përqind e Launëve u pëlqen kur partneri flet ‘pistë’gjatë seksit

Mendojnë se madhësia e organit gjenital luan një rol kyç !

Ju pëlqen ta bëni me sy mbyllur (me një copë themi, jo thjesht t’i mbani vetë mbyllur)

VIRGJËRESHA

Ka shumë të ngjarë që një partner seksual ta keni takuar në kamp

Ju jeni më të hapur për të pasur një treshe.

Bëni seks që në takimin e parë

Nuk pëlqejnë të eksperimentojnë (pra bëjnë seks vetëm me gjininë e kundërt)

PESHORJA

Ju jeni fans i pozicionit “doggystyle”

Peshoret masturbohen çdo javë – mesatarisht katër herë  në javë. Dhe 25 përqind e Peshore raportojnë se masturbohen më shumë se pesë herë në javë.

E gjykoni një person nga  numri i partnerëve që ka! E nëse jua kalon ju, ju e shihni me sy të keq e nuk do donit ta kishit partner/e

AKREPI

Ju pëlqen të përdorni pranga

Blini perzevativë online ! Ndoshta aty gjeni gjërat e çuditshme që ju pëlqejne

Jeni shenja më me fat kur bëhet fjalë për takimet online

Ju pëlqen të kaloni drejt e në temë. Paraloja s’bën për ju

SHIGJETARI

GJITHMONË të mbrojtur ! S;ndodh ndonjëherë të bëni seks pa perzevativ

Nuk i pëlqeni lubrifikantët

Nuk bëni seks kurrë  që në takimin e parë

Ju pëlqen seksi oral

BRICJAPI

67 përqind e të anketuarve që i përkisnin shenjës së Bricjapit thanë se nuk kishin qenë kurrë  në një lidhje të gjatë romantike.

Ju jeni tifozët më të mëdhenj të përdorimit të rregullt të prezervativëve me aromë.

Pozicioni i preferuar, misionari ! Shumë klasikë bricjapët

Ose kaloni disa herë në orgazmë , ose nuk kaloni fare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat