Mendoni se partneri po ju tradhëton? Këto shenja e tregojnë të vërtetën - Bota Sot
Mendoni se partneri po ju tradhëton? Këto shenja e tregojnë të vërtetën

Life style

Mendoni se partneri po ju tradhëton? Këto shenja e tregojnë të vërtetën

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 19:12
Foto ilustrim

A jeni dyshues për partnerin tuaj? Nëse po, atëherë duhet të lexoni këtë.

A keni pasur ndonjëherë instiktin apo edhe një ndjenjë që partneri/partnerja juaj nuk është besnik ndaj jush? Fatkeqësisht, kjo gjë mund të ju dal si e vërtet.

Një studim i fundit i bërë në Britani, kanë ardhur në përfundim se 45% e meshkujve vetëm në Britani kanë pranuar se të paktën njëherë në jetë nuk kanë qenë besnik ndaj partneres së tyre, raporton “Daily Star”.

Ndërsa, rreth 21% të femrave po ashtu kanë tradhëtuar burrat apo të dashurit e tyre.

Për t’iu ndihmuar që të kuptoni vijën midis dyshimit dhe të vërtetës, këtu mund të i gjeni disa nga shenjat që tregojnë si partneri/partnerja është duke ju tradhëtuar.

– Ata zakonisht ju akuzojnë ju për tradhëti

-Zakonisht fshehin telefonin, apo duken të dyshimtë kur përdorin telefonin

– Dëshirojnë më shumë marrëdhënie seksuale, kjo sepse sipas ekspertëve nëse ata kanë një partner tjetër ata do të jenë më të eksituar dhe do dëshirojnë më shumë seks.

-Gënjejnë se ku kanë qenë 

-Ju fajësojnë ju për probleme në lidhje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat