Këta 11 persona janë zhgënjyer pafund kur kanë porositur online - Bota Sot
Këta 11 persona janë zhgënjyer pafund kur kanë porositur online

Life style

Këta 11 persona janë zhgënjyer pafund kur kanë porositur online

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 21:19
Ilustrim

Jeta është plot me surpriza, sidomos nga ato të pakëndshmet. Për shembull, porosisni online një palë atlete dhe kur ju vjen porosia në shtëpi, ajo çfarë ka ardhur nuk ka lidhje me atletet. Ose për shembull porosisni një maskë me fytyrë princeshe dhe ju vjen një maskë për të shkuar në një festë përbindëshi. Këto situata dëshmojnë faktin se blerja në internet është gjithmonë një llotari që e humbasin shumica e njerëzve.

Gjithsesi, në fund të ditës, kur shohim zhgënjimin e këtyre personave, është disi komike.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...