Ja cila shenjë e horoskopit njihet nga të gjithë si ”kokrra e dembeles” - Bota Sot
Ja cila shenjë e horoskopit njihet nga të gjithë si ”kokrra e dembeles”

Life style

Ja cila shenjë e horoskopit njihet nga të gjithë si ”kokrra e dembeles”

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 07:20
Ilustrim

Mund të jeni mjaft të talentuar, krijues dhe me një dëshirë (e theksojmë vetëm dëshirëëë) të madhe për të ndryshuar botën), por kur vjen puna për t’i vendosur pikat mbi i dhe për të marrë hapin të parët, zhdukeni sikur të mos kishit ekzistuar kurrë.

Edhe pse artikulli i sotëm nuk do t’u pëlqejë disa personave dhe me siguri komentet do të vërshojnë lumë, nuk kemi ç’të bëjmë, të lindurit në këtë shenjë janë dembelë edhe pikë.

Luani

Ndonëse Luani është një nga shenjat “ që do të ndryshojë botën”, duhet të kuptojë që ndryshimi duhet të fillojë para së gjithash nga vetja.Nga e thëna në të bërë ngrihet një mal i tërë, ndaj Luanë të dashur fiksojini mirë këto që do ju themi.

Jeni kreativë, të talentuar, shumë të zotët për të hartuar strategji sesi duhet të funksionojnë gjërat në ambientin ku punoni, por kur bëhet fjalë për të ndërmarrë hapin e parë nuk gjendeni gjëkund. Dhe e dini përse? Sepse jeni dembelë të lindur.

Nuk u habitët që e patë këtë shenjë në këtë listë, do të thotë që shumë punë që mund t’i keni dhënë një Lluani janë shtyrë për minutën e fundit, ose mund të jenë anuluar fare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...