Nëse dëshironi bel të hollë, do të ngazëlleheni me këto ushtrime - Bota Sot
Nëse dëshironi bel të hollë, do të ngazëlleheni me këto ushtrime

Life style

Nëse dëshironi bel të hollë, do të ngazëlleheni me këto ushtrime

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 10:19
Louise ka treguar teknika dhe hapa të drejtë të cilët thjesht mund të bëhen në shtëpi.

Për t’i arritur rezultatet e pritura, ndiqni këshillat dhe udhëzimet e instruktores së fitnesit Rebecca Louise, e cila i tregon ushtrimet më të mira për shkrirje të shtresave yndyrore nga barku

Në të vërtetë, Louise ka treguar teknika dhe hapa të drejtë të cilët thjesht mund të bëhen në shtëpi.

Për t’i arrini rezultatet më të mira, Rebecca konsideron që, pos ushtrimeve, duhet të përmirësoni edhe ushqimin.

Treningun është e nevojshme ta bëni çdo ditë, ndërsa pas dy javësh do të keni rezultate të dukshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...