Astrologët: Kjo është shenja më pak besnike e Horoskopit - Bota Sot
Astrologët: Kjo është shenja më pak besnike e Horoskopit

Life style

Astrologët: Kjo është shenja më pak besnike e Horoskopit

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 06:30
Ilustrim

 

Disa shenja janë më të prirua të tradhtojnë krahasuar me disa të tjera.

Çdo shenjë ka një energji të ndryshme, që e bën më pak apo më shumë të prirur ndaj tradhtisë.

Dhe shenja më jobesnike e horoskopit është…

PESHQIT

Personat e lindur nën këtë shenjë, janë nën ndikimin e shtysave emocionale shumë të thella. Janë romantikë dhe ëndërrues. Nëse janë vërtet të dashuruar me partnerin që kanë në krah, nuk tradhtojnë.

Nëse nuk janë shumë të lidhur me personin me të cilin shoqërohen, mund të kenë më shumë se një marrëdhënie njëkohësisht, pa u zbuluar, pasi janë pak gënjeshtarë nga natyra 

Ndjekin impulset dhe duan të qëndrojnë me njerëz që kanë të njëjtin këndvështrim për gjërat. Pra këta njerëz janë jobesnikë, por vetëm nëse nuk janë totalisht të dashuruar me partnerin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...