Këpucët që nuk do të doni t`i hiqni nga këmba këtë vjeshtë!! - Bota Sot
Këpucët që nuk do të doni t`i hiqni nga këmba këtë vjeshtë!!

Life style

Këpucët që nuk do të doni t`i hiqni nga këmba këtë vjeshtë!!

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 07:28
Foto Ilustrim

Çdo dollapi I duhen një palë këpucë të zeza; puna është të gjesh ato më të përshtatshmet, që kombinojnë lehtë me xhinse një ditë, e me fustan ditën tjetër. Lajmi I mirë është se propozimi I kësaj vjeshte për këpucën ideale është I bukur, i lehtë për kombinim, dhe i rehatshëm në ecje.

Modeli perfekte I kësaj vjeshte janë këpucët kamosh deri tek kyci, të larta por me takë ortopedike, që të lejojnë të ecësh pa u lodhur, ndërkohë që dukn elegante me cdo veshje.

Mund të jenë gri, bezhë apo kafe, por më “in“ për momentin konsiderohen të zezat!!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...