Kjo sekretare braziliane rikrijon fotot e vipave në një mënyrë shumë komike - Bota Sot
Kjo sekretare braziliane rikrijon fotot e vipave në një mënyrë shumë komike

Life style

Kjo sekretare braziliane rikrijon fotot e vipave në një mënyrë shumë komike

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 06:56
Renata Neia

Renata Neia, një sekretare në Brazil e humbi vlerësimin për veten, pasi gjatë shtatzënisë së dytë ajo shtoi shumë kile. Sidoqoftë, ajo gjeti një mënyrë krijuese dhe komike për ta larguar mendjen nga kjo gjë. Një ditë të bukur, teksa shikonte fotot perfekte të personazheve të famshëm, i shkoi në mendje që t’i ironizonte në një mënyrë shumë origjinale.

Çdo foto të vajzave të famshme, ajo e bëri sipas mënyrës së saj komike. Ajo arriti që ndjekësit t’i shtoheshin, por fitoi edhe vlerësim për veten e saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...