A guxoni të lini merimangën të ecë nëpër fytyrën tuaj - Bota Sot
A guxoni të lini merimangën të ecë nëpër fytyrën tuaj

Life style

A guxoni të lini merimangën të ecë nëpër fytyrën tuaj

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 18:23
Tarni Roebuck

Një adhuruese e kafshëve në Australi lejon që merimangat të zvarriten nëpër fytyrën e saj.

Tarni Roebuck, 27-vjeç, filmon merimangat që zvarriten në fytyrën e saj  dhe thotë se e bën këtë për të pushuar.

Tani ajo ka hapur një llogari në Instagram kushtuar krijesave të frikshme.

“Ndihem e qetë dhe shpesh e emocionuar. Kalimi i kohës me merimangat është diçka që e pëlqej absolutisht, dhe gjithashtu më ndihmon të mos kem stres dhe të shijoj rrethinën time”, tha ajo.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...