A guxoni të lini merimangën të ecë nëpër fytyrën tuaj

Life style

A guxoni të lini merimangën të ecë nëpër fytyrën tuaj

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 18:23
Tarni Roebuck

Një adhuruese e kafshëve në Australi lejon që merimangat të zvarriten nëpër fytyrën e saj.

Tarni Roebuck, 27-vjeç, filmon merimangat që zvarriten në fytyrën e saj  dhe thotë se e bën këtë për të pushuar.

Tani ajo ka hapur një llogari në Instagram kushtuar krijesave të frikshme.

“Ndihem e qetë dhe shpesh e emocionuar. Kalimi i kohës me merimangat është diçka që e pëlqej absolutisht, dhe gjithashtu më ndihmon të mos kem stres dhe të shijoj rrethinën time”, tha ajo.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat