Si t’ju duket fytyra më e dobët: Ushtrime dhe efekte të thjeshta të jogës - Bota Sot
Si t’ju duket fytyra më e dobët: Ushtrime dhe efekte të thjeshta të jogës

Life style

Si t’ju duket fytyra më e dobët: Ushtrime dhe efekte të thjeshta të jogës

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 20:27
Pamje nga video

Ushtrimi është kyç për dukje të shëndetshme dhe të bukur të trupit dhe përse të mos e shfrytëzojmë edhe për bukurinë e fytyrës

Shumica e damave, madje edhe ato që kanë shtat të hollë, dëshirojnë të duken më të dobëta në fytyrë dhe gjykuar sipas përvojave të shumta të jogës së fytyrës shumë shpejt arrihen rezultate të shkëlqyeshme.

Në vend të tretmanëve të shtrenjtë, masazhit dhe kozmetikës plot kimikate, disa ushtrime të thjeshta të jogës për fytyrë bëhen rutina juaj.

Këto ushtrime ndihmojnë të heqim shtresat yndyrore në pjesën e mollëzave dhe të nofullave.

Konturimi i popullarizuar me grim jep efekte të “ngushtimit” të fytyrës, mirëpo tani këtë mund ta bëni në mënyrë natyrale dhe të ktheni dukjen rinore.

Këtë videoxhirim e kanë shikuar më shumë se pesë milionë njerëz, ndërkaq komentet janë më shumë se pozitive.

Shikoni disa ushtrime të jogës, të cilat do të ndihmojnë që fytyra juaj të duket më e dobët dhe më e freskët!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...