Befasi të cilat i adhuron secili mashkull - Bota Sot
Befasi të cilat i adhuron secili mashkull

Life style

Befasi të cilat i adhuron secili mashkull

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 23:09
Ilustrim

Edhe pse mendojmë se femrat më shumë i pëlqejnë befasitë, ka disa gjëra të cilat mund ta gëzojnë tej mase të dashurin tuaj. Prandaj, përse atëherë të mos mundoheni ta befasoni për të mirë.

#Përgatisni atij një darkë pa e paralajmëruar

Për shumicën e meshkujve dashuria kalon së pari nga barku, prandaj edhe nëse nuk jeni një kuzhiniere e mirë besoni se ai do ta vlerësojë shumë këtë befasi.

#Blejni ndonjë kartelë me ndeshje futbolli ose koncert të grupit të tij të preferuar

Meshkujve u pëlqen kur kujdeseni për to, veçanërisht për detajet që në shikim të parë duken të vogla dhe të pa rëndësishme.

#Dhuroni diçka të vogël pa ndonjë arsye/rast

Edhe meshkujve u pëlqejnë dhuratat. Është një bonus nëse i jepni diçka të cilën e dini se do ta dojë për një kohë të gjatë.

#Përfundoni ndonjë punë në vend të tij

Duke marrë parasysh se sa shpejt na kalon jeta dhe faktit se vazhdimisht na mungon koha për shumë gjëra, partneri juaj do të gëzohet shumë nëse ju do ta përfundoni ndonjë punë në vend të tij.

#Dërgoni mesazh

Dërgoni atij ndonjë mesazh që e dini se nuk do ta kishte pritur, ajo le të jetë pozitive dhe le të përfundojë me shprehjen e dashurisë suaj dhe lumturisë.

#Surprizë seksi

Nuk ka nevojë për shpjegime, apo jo?

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...