6 mënyra si ta kombinoni golfin dhe të mos gaboni - Bota Sot
6 mënyra si ta kombinoni golfin dhe të mos gaboni

Life style

6 mënyra si ta kombinoni golfin dhe të mos gaboni

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 16:48
Ilustrim

Erdhi momenti për të veshur golfe.

Përveçse një veshje e ngrohtë dhe komode, golfet duken shumë bukur nëse dinin apo i kombinoni në mënyrën e duhur.

Më poshtë ju sjellim 6 mënyra sesi të vishni golfet.

Dhe të mos gaboni me zgjedhjen tuaj..

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat