Data 9.10.2019 lexohet njëjtë nga dyja anët - Bota Sot
Data 9.10.2019 lexohet njëjtë nga dyja anët

Life style

Data 9.10.2019 lexohet njëjtë nga dyja anët

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 17:07
Ilustrim

Të rralla janë raste kur ju i lexoni fjalët, emrat apo numrat dhe keni një rezultat të njëjtë.

E veçanta e kësaj date është se pavarësisht si e lexojmë nga fillimi apo nga fundi do ta kemi rezultatin e njëjtë.

9.10.2019, (nëntë, dhjetë, dymijë e nëntëmbëdhjetë).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...