Mënyra se si ta kuptoni nëse dikush mendon se jeni tërheqës

Life style

Mënyra se si ta kuptoni nëse dikush mendon se jeni tërheqës

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 13:33
Ilustrim

Mund të jetë e vështirë ta kuptoni nëse dikush mendon se ju jeni tërheqës. Mirëpo studiuesit e marrëdhënieve pretendojnë se e kanë gjetur një zgjidhje për këtë.

Sipas tyre kur të flirtoni me dikë provoni t’i bëni që të qeshin dhe nëse ata largohen nga ju dhe nuk qeshin atëherë me shumë gjasa nuk janë të tërhequr nga ju.

Kurse nëse qeshin me ju atëherë ata do t’ju mendojnë ju si një person qesharak dhe po ashtu do të qeshin me shakat tuaja edhe nëse nuk janë aq të mira.

Po ashtu humori nuk zbulon vetëm ndjenjat e dikujt për ju mirëpo ju bënë të dukeni më tërheqës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat