Nëse je i martuar, kjo është për ty! - Bota Sot
Nëse je i martuar, kjo është për ty!

Life style

Nëse je i martuar, kjo është për ty!

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 16:45
Ilustrim

Sa herë që ndodhin ndryshime, në jetën tonë ndahen në faza “para” dhe “pas”. Një nga pikat më të mëdha të kthesës është MARTESA. Disa priren të mendojnë se ajo ushqen rutinën dhe shuan romancën, por sigurisht, që nuk është e vërtetë. Kur një burrë dhe një grua martohen, ata ruajnë dashurinë dhe vëmendjen e tyre për njëri-tjetrin, por tani ata shprehin ndjenjat e tyre në mënyra të ndryshme.

Megjithatë, martesa është një hap serioz që prek të gjithë ata që guxojnë të ndërrmarri atë – disa njerëz humbin iluzionet e tyre, ndërsa të tjerët papritmas zbulojnë bonuse të papritura të këndshme!

Çdo çift ka historinë e tyre, para dhe pas martesës.

Një listë e situatave tipike të përditshme që ju dhe partneri juaj mund të jeni njohur:

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat