13 vjeçarja ruse pretendon se mbeti shtatëzënë me 10 vjeçarin, por mjekët thonë se ai nuk është i pjekur seksualisht - Bota Sot
13 vjeçarja ruse pretendon se mbeti shtatëzënë me 10 vjeçarin, por mjekët thonë se ai nuk është i pjekur seksualisht

Life style

13 vjeçarja ruse pretendon se mbeti shtatëzënë me 10 vjeçarin, por mjekët thonë se ai nuk është i pjekur seksualisht

Nga: H.O. Më: 20 shkurt 2020 Në ora: 20:28
Darya

Nxënësja e shkollës fillore, shtatzëna e cila pretendon se babai i fëmijës është një 10 vjeqar ka përfunduar në spital nga frika se mund të humbas fëmijën.

Adoleshentja ruse e cila është 14 vjeqare tani, tha në mediat sociale se doktorët kanë paralajmëruar se ajo mund të pësoj abort.

Darya ka insistuar në një televizion rus gjatë muajti të kaluar se vetëm Ivan 10 vjeqar mund ta ketë lënë atë shtatzënë kur ajo ishte 13 vjeqare.

Sidoqoftë, një mjek thekson se Ivan është tepër i papjekur seksualisht për të pasur një fëmijë.

Darya tani ka thënë se ajo kishte emëruar mikun e saj 10 vjeqar si baba i mundshëm, pasi nuk dëshironte të tregonte se ishte dhunuar nga një djalë 15 vjeqar në qytetin e saj Zheleznogorsk.

Si rezultat i një ankese të familjes së saj, ai u la në arrest shtëpiak.

Vajza shtatzënë dhe prindërit e saj, bashkë me djalin adoleshent dhe prindërit e tij janë intervistuar nga detektivët rusë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat