Nga dhoma e vjetër e ditës ka bërë një vend për t’u kënaqur: Ka rrënuar çdo gjë nga dyshemeja deri te tavani! - Bota Sot
Nga dhoma e vjetër e ditës ka bërë një vend për t’u kënaqur: Ka rrënuar çdo gjë nga dyshemeja deri te tavani!

Life style

Nga dhoma e vjetër e ditës ka bërë një vend për t’u kënaqur: Ka rrënuar çdo gjë nga dyshemeja deri te tavani!

Më: 3 qershor 2020 Në ora: 15:40
Foto Ilustrim

Rregullimi i shtëpisë mund t’jua ndryshojë jetën

“The Fixer”, ka vendosur që dhomën e vjetër të errët të ditës me trapezari ta rinovojë.

Puna ka zgjatur plot pesë muaj, mirëpo i është shpaguar.

Pas rinovimit ka krijuar më shumë hapësirë dhe dritë të jashtëzakonshme, por edhe hapësirë optimiste për qëndrim ditor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat