Ky test tregon shumë për ju, e gjeni dot drerin në këtë foto? - Bota Sot
Ky test tregon shumë për ju, e gjeni dot drerin në këtë foto?

Life style

Ky test tregon shumë për ju, e gjeni dot drerin në këtë foto?

Më: 4 qershor 2020 Në ora: 06:17
Ilustrim

Truri duhet vënë në lëvizje herë pas here për të stimuluar kështu reagime të shpejta.

Teste të tilla janë ideale dhe sipas shkencëtarëve janë po ashtu të shëndetshme.

Më poshtë keni një enigmë që do testojë logjikën dhe vëmendjen tuaj, dhe do ju vërtetojë nëse keni shpirtin e një dedektivi apo jo.

Image

Gjuetarët e pafat

2 gjuetarë kanë dalë për gjuheti dhe papritur kanë parë një dre. Por në momentin që ata vrapuan drejt tij, dreri u zhduk. A mund ta gjeni se ku është fshehur dreri në këtë foto?

Nëse nuk e gjeni dot, përgjigjen e keni të foto e dytë në galeri. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat