Thamë se kaloi, por jo: Ja prerja e flokëve që do të vazhdojë të bëjë namin këtë sezon! - Bota Sot
Thamë se kaloi, por jo: Ja prerja e flokëve që do të vazhdojë të bëjë namin këtë sezon!

Life style

Thamë se kaloi, por jo: Ja prerja e flokëve që do të vazhdojë të bëjë namin këtë sezon!

Më: 4 qershor 2020 Në ora: 10:33
Selena Gomez

Prej dy vjetësh tashmë, mbetet një prerje e preferuar për vajzat në mbarë botën, e në Shqipëri po ashtu.

Edhe pse stile të reja dalin në plan të parë herë pas here (floku i gjatë I derdhur rezultoi mjaft I preferuar prej karantinës), prerja “Bob” duket është këtu për të qëndruar.

Edhe këtë sezon paskemi për ta parë shumë rrotull, sic thonë ekspertët të paktën, sipas të cilëvë vajzat e njohura vazhdojnë “ të lënë mendjen pas saj”.Sepse është një model që shkon me cdo veshje dhe nxjerr në pah bukur supet, dekoltenë dhe qafën. Me të, marrin vlerë edhe aksesorët dhe fustanet me dekolte të theksuar.

Image
Kim Karadashian
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat