Shenjat e horoskopit që nuk mbeten kurrë pa para - Bota Sot
Shenjat e horoskopit që nuk mbeten kurrë pa para

Life style

Shenjat e horoskopit që nuk mbeten kurrë pa para

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 21:19
Ilustrim

Astrologët tregojnë se 2 shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë, janë shenjat që dinë të kursejnë dhe nuk mbeten asnjëherë pa para në xhep.

Demi

Personat që i përkasin kësaj shenje janë llogaritarë të lindur. Nuk kanë nevojë për laps e letër, pasi e kanë gjithçka të programuar në kokë. Personat e shenjës Dem, nuk i lejojnë vetes shpenzime të kota, prandaj dhe zgjedhin të kursejnë. Janë të kujdesshëm në menaxhimin e të ardhurave dhe nuk rrezikojnë kurrë të ngelin me xhepin bosh.

Bricjapi

Kjo shenjë është një ndër më punëtoret e të gjithave. Janë gjithmonë me këmbë në tokë dhe u pëlqen të analizojnë çdo risk që mund t’u kanoset. Ata punojnë fort dhe mendojnë për ditë të vështira. Nuk shpenzojnë asnjëherë për gjëra pa vlerë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat