Gruaja që ka ndërruar burra: Të pasurit janë të dobët në shtrat - Bota Sot
Gruaja që ka ndërruar burra: Të pasurit janë të dobët në shtrat

Life style

Gruaja që ka ndërruar burra: Të pasurit janë të dobët në shtrat

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 21:42
Jana Hocking

Thonë se paratë nuk mund ta blejnë dashurinë. E këtë më së miri e dëshmon Jana Hocking.

Gruaja 34-vjeçare thotë se burrat e pasur janë “të dobët në seks”, shkruan Daily Star.

Përgjatë një shkrimi, autorja pranoi se kishte dalë në takim me “burra me stabilitet financar”, duke iu referuar një rasti konkret: me një burrë “që kishte shtëpi të mrekullueshme” dhe “një Range Rover të bukur”.

Përkundër të gjitha të mirave që ia kishte ofruar, pas përvojash të shumta me burrat e pasur, ajo vendosi, sipas saj, të hiqte dorë nga “jeta e rehatshme”.

Përkundër se nuk ka stabilitet financiar, Hocking shprehet se “është e lumtur për vendimin që ka marrë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat