Balerinat ‘e mërzitshme’ që VIP-at iu rikthyen sërish - Bota Sot
Balerinat ‘e mërzitshme’ që VIP-at iu rikthyen sërish

Life style

Balerinat ‘e mërzitshme’ që VIP-at iu rikthyen sërish

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 16:12
Ilustrim

Këpucët e sheshta të baletiti ishin cool ne fillim të viteve 2000 falë Kate Moss dhe dobësisë që kishte ajo për balerinat me fjongo përpara.

E siç duket modelja i është rikthyer sërish këtyre këpucëve teksa është parë me një palë të tillë veshur fundjavën që lamë pas.

Por Moss nuk është e vetmja që ka rikthyer në modë balerinat në fjalë që siç duket do të thonë fjalën e tyre edhe këtë sezon.

Image
Balerinat
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat