Ja çfarë ka parashikuar për këtë javë astrologia Meri Shehu - Bota Sot
Ja çfarë ka parashikuar për këtë javë astrologia Meri Shehu

Life style

Ja çfarë ka parashikuar për këtë javë astrologia Meri Shehu

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 13:49
Meri Shehu

Dashi

Disa çështje te rendesishme familjare apo te se kaluares do rikthehen ne vemendjen tuaj, por tashme do ndjeheni se do keni mundesi te gjeni nje bashkejetese te mire me kujtimet dhe veprimet.

Demi

Clirimi i Merkurit te kundert ju sqaron përfundimisht cdo rruge te paqarte dhe ju cliron komunikimin dhe idete ne pergjithesi. Tashme nuk do kete shume keqkuptime.

Binjaket

Kthimet mbrapa ne ceshtje te jetes personale dhe ekonomike si edhe gabimet, qe ndoshta keni bere tashme do minimizohhen dhe do vazhdoni me me sukses përpara.

Gaforrja

Do ndjeheni me te cliruar, por ndoshta edhe me te ekspozuar perball te tjereve dhe gabimeve apo gjykimeve qe te tjeret do ju konstatojne. Gjithsesi fillon nje periudhe me sqaruese dhe komunikuese.

Luani

Tani pengesat ne mendjen tuaj duhet te jene vetem fantazma pasi nuk do jene reale. Nese e pranoni kete atehere duhet te pranoni qe keni mbetur ne nje bote tjeter.

Virgjeresha

Do shikoni nje permiresim te marredhenieve tuaja me te tjeret apo do keni me besim tek planet tuaja. Jeta personale do filloj te sqarohet pavarësisht, qe duket sikur ka mbetur nje kujtim i se kaluares.

Peshorja

Ju rikthehen shpresat per nje projekt apo takim te rendesishem, i cili ishte bllokuar kohet e fundit dhe nuk po ju lejonte te perparonit ne karriere dhe jete personale.

Akrepi

Puna juaj me jashte vendit apo fama juaj do filloj tashme te gjej rrugen e duhur apo njerzit e duhur per tu promovuar ashtu si duhet dhe per te hapur horizonte te reja.

Shigjetari

Nje ceshtje ekonomike shume e ngecur apo e keqkuptuar do filloj te perparoj dhe t’ju jap mundesi te ndjeheni me te pavarur dhe me te forte psikologjikisht.

Bricjapi

Nje person i ri do futet ne mes te marrëdhënieve apo bashkepunimeve tuaja dhe kjo do i jap pak me shume freski marredhenieve ne pergjithesi.

Ujori

Puna dhe daljet apo udhetimet do behen me intensive kete periudhe. Takime me njerez te rinj flirte dhe dalje nga e perditshmja do ju bejne me rinor.

Peshqit

Ne jeten erotike do jeni me te hapur dhe do ndaheni nga pengesat ne mendjen tuaj duke i hapur rruge komunikimit dhe njohjeve te reja pse jo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat