Çuditen pushuesit në Vlorë, një burrë në plazh me tanga. Ja çfarë bënte

Life style

Çuditen pushuesit në Vlorë, një burrë në plazh me tanga. Ja çfarë bënte

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 06:50
Pamje nga video

Një plazhist në Vlorë ka çuditur pushuesit duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve për shkak të veshjes së tij.

Siç shihet dhe në videot e mëposhtme të publikuara nga JOQ, burri shfaqet me tanga në plazh dhe kështu ka nxjerrë “në shesh” të pasmet e tij.

Ai ndodhet nën shoqërinë e një gruaje dhe shfaqet i qetë. Sakaq, burri lëviz lirshëm rreth bregut të detit.

Por ndërsa për të një plazh i tillë mund të jetë normalitet, veshja e tij nuk ka kaluar pa u vënë re dhe filmuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat