Hyra në dhomë që t'ia bëj suprizë ardhjen time, por dëgjova rënkime, e gjeta të dashurin tim me një femër - Bota Sot
Hyra në dhomë që t'ia bëj suprizë ardhjen time, por dëgjova rënkime, e gjeta të dashurin tim me një femër

Life style

Hyra në dhomë që t'ia bëj suprizë ardhjen time, por dëgjova rënkime, e gjeta të dashurin tim me një femër

Nga: D.B. Më: 12 gusht 2020 Në ora: 14:46
Foto Ilustrim

Është një nga situatat më të vështira me të cilat mund të të ndodhë të përballesh në jetë. Ndoshta ju ka ndodhur që të jeni dëshmitarë të tradhtive të ndryshme. Kështu ka rrëfyer për revistën e njohur britanlie “ The Sun”  një vajzë e cila e gjetur të dashurin e saj me një femër transmeton “ Bota sot.

Një vajzë 27 vjeçare e ka gjetur të dashurin e saj, duke kryer marrëdhënie me një femër në shtratin e tyre në dhomën e gjumit. E shtangur nga pamjet, ajo i ka kërkuar ndihmë psikologes, pasi nuk di ende se si të veprojë, dhe nëse duhet ti jep fund lidhjes me të.

E dashura Deidre:

“Isha disa ditë jashtë vendit meqë kisha shkuar në pushime tek motra ime. I dashuri i cili është 30 vjeçar, nuk deshi të më bashkëngjitet pasi ai punon në ndërrim të natës si shpërndarës në pizza, dhe më tha që kësaj radhe nuk mund të më bashkëngjitet.

Deshta t’ia bëj befasi dhe u ktheva para kohës, se që i kisha premtuar. Hyra në oborr pa bërë zë, dhe sapo hapa derën dëgjova disa rënkime zërash dhe disa pasthirrma kënaqësie.

Fillimisht mendova se është macja jonë meqë ajo herë pas herë lëshon zëra e tinguj të çuditshëm, apo mos ndoshta i dashuri im po shikonte ndonjë film në mungesën time.

Por nuk doli ajo çka mendova, pasi sapo hapa derën pashë të dashurin tim lakuriq mbi një femër zeshkane e cila po rënkonte në vazhdimësi nga kënaqësia.

U shtanga sepse nuk e kisha pritur një skenë të tillë erotike, pasi unë kisha arritur e lodhur në shtëpi nga fluturimi me dëshirën që t’ia bëj surprizë të dashurit tim ardhjen time të parakohshme.

Unë u trondita dhe u mërzita dhe nuk dija çfarë të beja. Vrapova dhe dola nga shtëpia. Shkova te fqinja ime dhe i tregova të gjitha. Ajo më luti që ta kaloja natën tek ajo se të nesërmen do të ndryshonte ndoshta situata mes nesh. Por mes nesh besoj se tashmë nuk do të ndryshojë asgjë pasi ai më tradhtoi vetëm për 7 ditë sa nuk isha në shtëpi. I dashuri im vrapoi mbas meje duke më lutur  që të kthehesha, por unë nuk mund ti harrojë dot skenat që i kisha parë. Të lutem Deidre më trego çfarë të bëj, sepse kështu nuk mundem të vazhdojë më?

Përgjigjja e Deidres:

Ne të vërtetë kjo është një situatë e pa lakmueshme që askush nuk do të dojë ta provojë.

E them këtë pasi kjo mund të ketë pasoja të papritura, por natyrisht është shqetësuese për ju.

Tregoni të dashurit tuaj që ai nuk ishte besnik ndaj jush, dhe që nuk ju meriton më. Sepse një person që ju tradhton një herë do t’ju tradhtojë çdo herë. Por tekefundit vazhdoni ta duani vetën, dhe të dilni me shoqe sigurisht se kjo do t’ju ndihmojë që ta harroni atë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat