E dashura ime kërkon të bëjmë më shpesh seks, meqë nuk po mundem kam frikë se do t’më tradhtojë - Bota Sot
E dashura ime kërkon të bëjmë më shpesh seks, meqë nuk po mundem kam frikë se do t’më tradhtojë

Life style

E dashura ime kërkon të bëjmë më shpesh seks, meqë nuk po mundem kam frikë se do t’më tradhtojë

Nga: D.B. Më: 14 gusht 2020 Në ora: 20:16
Foto Ilustrim

Një 26-vjeçar ka kërkuar ndihmën e psikologes ‘Deidre’ në rubrikën e prestigjiozes britanike ‘The Sun’. I riu është i dëshpëruar sepse nuk mundet të plotësojë kërkesat seksuale të së dashurës së tij, pasi është i lodhur sa herë kthehet nga puna, transmeton “ Bota sot”.

Jam 26 vjeç dhe jam i fiksuar me punën. Kjo duhet në rregull, por kur kthehem jam aq i lodhur saqë nuk kam fuqi për të bërë dashuri me të dashurën time. Unë punoj në një kompani që merret me pronat dhe jam me fat që kam gjetur një punë të tillë. Kam të ardhura të mira, perspektivë të mirë dhe një makinë të bukur.

E dashura ime është 21 vjeç. Ajo shpesh më pyet mua për seks, por unë jam shumë i lodhur. Ju lutem më ndihmoni çfarë të bëj se kam frikë se do të më tradhtojë.

Përgjigjja e Deidres:

Është e vështirë për të arritur ekuilibrin e duhur punë-jetë.

Nëse punoni shumë dhe nuk gjeni kohë për të bërë dashuri, rrezikoni të humbisni të fejuarën tuaj.

Largohuni pak më shpejtë nga zyra të paktën dy herë në javë që të jeni më afër saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat