Qëndro beqare derisa të takosh një mashkull të tillë… - Bota Sot
Qëndro beqare derisa të takosh një mashkull të tillë…

Life style

Qëndro beqare derisa të takosh një mashkull të tillë…

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 06:54
Ilustrim

Qëndro beqare derisa të takosh një mashkull që hap të gjitha dyert për të kaluar. Qëndro beqare derisa të takosh një mashkull që kujdeset për ju, duke ecur në trotuar dhe jo në rrugë. Një mashkull që ju mban për dore pa turp dhe ju puth në publik.

Qëndro beqare derisa të takoni një mashkull që dëshiron t’ju prezantojë me prindërit e tij. Qëndro beqare derisa të takoni një mashkull që flet me ju për të gjithë miqtë e tij, madje para se t’i njihni ata. Qëndro beqare derisa të takosh mashkullin që do të lë gjithçka për t’ju ndihmuar kur të keni nevojë për të.

Mashkulli që thotë “Më dërgo një mesazh kur të kthehesh në shtëpi” dhe qëndron zgjuar. Qëndro beqare derisa të takosh mashkullin, për të cilin do jeni krenare t’ia prezantoni babait tuaj.

Ai i cili nuk do të përpiqet t’ju ndryshojë. Ai që gjithmonë u përgjigjet mesazheve tuaja. Qëndro beqare derisa të takosh një mashkull që nuk ka kohë për të luajtur dhe është i sinqertë. Një mashkull që afrohet në publik dhe puth ballin tënd. Qëndro beqare derisa të gjesh një mashkull që e mban fjalën e tij. Se ai di se si të kërkojë falje, kur ka gabuar.

Të dërgon lule në punë, vetëm për shkak se të do. Një mashkull që ju dërgon mesazhe të këndshme në mes të një takimi, sepse e di që jeni e trishtuar. Qëndro beqare derisa të gjesh një mashkull që të bën të duash të jesh më e mirë.

Qëndro beqare derisa të takosh një mashkull që është i sigurt për atë që dëshiron dhe nuk do t’iu lë në dyshime për ndjenjat e tij. Një mashkull i sigurt, karrierën dhe të ardhmen e tij e ndan me ju.

Një mashkull që thotë “të dua”, sepse ai dëshiron që ju ta dini. Qëndroni beqare derisa të takoni një mashkull që nuk pushon kurrë t’ju pushtojë. Një mashkull që di t’iu bëjë për vete dhe ju jep çdo ditë arsye për të qëndruar. Qëndro beqare derisa të takosh mashkullin që ju bën të ndiheni më e bukur. Ai që ju bën të ndjeni të dridhura.

Qëndro beqare derisa të gjeni mashkullin që dëshiron që ju të mos jeni vetëm. Ai që ndryshon pritjet tuaja. Qëndroni beqare derisa të takoni mashkullin pa të cilin nuk mund të jetoni!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat