Shikoni se çfarë ndodh në enëlarëse kur e aktivizoni

Life style

Shikoni se çfarë ndodh në enëlarëse kur e aktivizoni

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 16:01
Pamje nga video

Është interesante të shihet si duket ajo, si zhduken mbetjet e ushqimit nga enët dhe ato bëhen plotësisht të pastra

– Gjithmonë më ka interesuar se çfarë ndodh në enëlarësen time kur mbyll derën dhe aktivizoj larjen. Problemi më i madh me rastin e xhirimit kanë qenë për mua temperatura dhe bateria në kamerë – ka shkruar njeriu i quajtur Bito, i cili publikon video-xhirimin në YouTube.

Shikoni se çfarë ndodh në enëlarëse pas mbylljes së derës dhe aktivizimit të aparatit:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat