Mirupafshim fije dhe balayage; Kjo ngjyrë flokësh është trendi më i ri për dimrin 2021

Life style

Mirupafshim fije dhe balayage; Kjo ngjyrë flokësh është trendi më i ri për dimrin 2021

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 20:07
Foto ilustrim

Dy vitet e fundit, flokët me fije apo metoda e quajtur balayage kanë qënë ngjyrat më IN!

Por mesa duket nuk mund të themi 100% që do të ikin nga moda por do të bashkohen për të krijuar ngjyrën e vitit, e cila quhet  “Foilayage”.

Është një ngjyrë e cila duket natyrale por nuk prek ngjyrën bazë të flokëve tuaj!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✨Bombshell jlo✨

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on

Sipas parukjerëve kjo ngjyrë duhet mirëmbajtur çdo 3 muaj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat