Cilat janë shenjat e horoskopit që fiksohen pas partnerëve të gabuar

Life style

Cilat janë shenjat e horoskopit që fiksohen pas partnerëve të gabuar

Më: 11 nëntor 2020 Në ora: 10:59
Ilustrim

Horoskopi na ndihmon të kuptojmë edhe më veten, veprimet dhe shumë nga zgjedhjet që bëjmë në jetë.

Një prej të cilave është:

Pse dalim dhe s’heqim dorë nga partnerë edhe kur e dimë që s’janë të mirë për ne?

Përgjigjen jua jep astrologjia.

Dashi

Dashi është shenjë ambicioze dhe ka ndjesinë e protagonizmit.

Nëse një Dash del me dikë,ai duhet të jetë: seksi, çmendurisht i mirë në seks, mundësisht me mjekër dhe shumë i suksesshëm në gjërat që bën.

Problemi me këtë lloj partneri është se ata i kushtojnë kaq shumë vëmendje karrierës së tyre, sa nga një moment në tjetrin nuk janë më aty.

Në çastin e parë që do t’i dukeni të “papërshtatshëm”, ata ikin nga ju.

Gaforrja

Jeni të ndjeshëm dhe kur gjeni dikë me të cilin përshtateni, bini shpejt brenda.

Zakonisht jepeni tërësisht pas njerëzve pasionant që ua bëjnë muajin e mjaltit një prej kujtimeve më të bukura të jetës.

Problemi i njerëzve që pëlqeni ju? Ankohen tek ju gjatë gjithë kohës dhe bëhen gati mbytës!

Janë pak si shumë të ngjitur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat