Ky truk i vogël në shampon tuaj është ideal për yndyrën e flokëve

Life style

Ky truk i vogël në shampon tuaj është ideal për yndyrën e flokëve

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 12:37
Foto Ilustrim

Yndyra e flokëve nuk po ju lë të qetë? Ky truk i vogël në shampon tuaj është ideal për këtë problem.

Flokët me yndyrë dhe pse janë më të shëndetshmit janë dhe më problematikët për shkak se nëse kalon dhe sikur 1 ditë të vetme pa u larë ato do të duken me një shkëlqim jo të bukur

Por mos u shqetësoni sepse ka një zgjidhje për ju dhe nuk është e kushtueshme.

Fusni 2 lugë çaji kripë deti në shampon e flokëve.

Tundeni për pesë minuta para përdorimit dhe më pas lani kokën si zakonisht.

Kripa do të ulë sasinë e sebumit, yndyrës së flokëve dhe do i bëjë të duken sa më të shëndetshëm. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat