Blu, e bardhë dhe e artë, tre ngjyrat mbizotëruese të dekorit të pemës së Krishtlindjes, si dhe disa ide të tjera frymëzuese…

Life style

Blu, e bardhë dhe e artë, tre ngjyrat mbizotëruese të dekorit të pemës së Krishtlindjes, si dhe disa ide të tjera frymëzuese…

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 17:35
Dekorimi

Bluja dhe e bardha është një kombinim klasik i ngjyrave që gjithmonë ka qenë një nga më të preferuarit e mi!

Kështu që ndoshta nuk është shumë për t’u habitur që vendosa ta përdor këtë vit (së bashku me pak të artë) për dekorimet e mia.

Thjesht më pëlqen se si duket ky dekor i pemës së Krishtlindjes blu, e bardhë dhe e artë në dhomën time të ndenjes!

Kështu që këtë vit, zgjodha mënyrën më të lehtë dhe vendosa që të përputhja dekorin e Krishtlindjes me ngjyrat e dhomës time. Por ka një zgjidhje tjetër nëse ende po kërkoni disa mënyra për të dekoruar pemën tuaj të Krishtlindjes.

Blogu i parë vjetor i dekorit të Pemës së Krishtlindjes!

Image
Dekorimi
Image
Dekorimi
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat