5 mënyrat më të thjeshta si të kombinojmë një xhaketë lëkure këtë vjeshtë

Life style

5 mënyrat më të thjeshta si të kombinojmë një xhaketë lëkure këtë vjeshtë

Më: 7 dhjetor 2020 Në ora: 14:58
Foto Ilustrim

Këto blogere na tregojnë pesë mënyra se si të kombinojmë një xhaketë lëkure sipas stileve të ndryshme, klasike apo sportive.

Sipas iconstyle, duhet të krijoni një paraqitje njëngjyrëshe, duke kombinuar një xhaketën me pantallonat dhe bluzën e zezë. Ose mund të zgjidhni një fustan bardhezi dhe atlete të bardha.

Bazohuni te këto 5 ide të ndryshme:

Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat