Ky truk i vogël në shampo është perfekt për të larguar yndyrën nga flokët tuaj!

Life style

Ky truk i vogël në shampo është perfekt për të larguar yndyrën nga flokët tuaj!

Më: 19 janar 2021 Në ora: 14:47
Foto ilustrim

Provojeni sa më parë!

Flokët me yndyrë dhe pse janë më të shëndetshmit janë dhe më problematikët për shkak se nëse kalon dhe sikur 1 ditë të vetme pa u larë ato do të duken me një shkëlqim jo të bukur.

Por mos u shqetësoni sepse ka një zgjidhje për ju dhe nuk është e kushtueshme. Një truk në shampon e flokëve!

Fusni 2 lugë çaji kripë deti në shampon e flokëve.

Tundeni për pesë minuta para përdorimit dhe më pas lani kokën si zakonisht.

Kripa do të ulë sasinë e sebumit, yndyrës së flokëve dhe do i bëjë të duken sa më të shëndetshëm.

Provojeni sa më parë! 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat