Po e shihni gjithandej, kjo është xhaketa më trend e këtij dimri

Life style

Po e shihni gjithandej, kjo është xhaketa më trend e këtij dimri

Më: 24 janar 2021 Në ora: 16:30
Foto ilustrim

Këtë dimër, ndryshe nga herët e tjera kur kemi parë xhpa dhe pallto nga më të ndryshmet, sytë na kanë hasur në disa xhaketa mjaft të veçanta.

Ato janë xhaketa këmishë dhe janë perfekte kur koha është as e ngrohtë dhe as e ftohtë.

Dizajni i frymëzuar nga veshjet e meshkujve është i rehatshëm dhe i gjithanshëm, prandaj thjesht blini një të tillë.

Më lart ju kemi sjellë disa foto prej të cilave mund të frymëzoheni për stilin tuaj.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat