Disa këshilla si të keni një gardërobë minimaliste por shumë praktike

Life style

Disa këshilla si të keni një gardërobë minimaliste por shumë praktike

Më: 24 janar 2021 Në ora: 21:50
Foto ilustrim

Nga 2021-shi, të gjithë kërkuam fillime të reja dhe nga planet nuk mund të përjashtohen veshjet.

Por le të tregohemi më të zgjuara këtë vit, duke zgjedhur veshje bazike dhe minimaliste por të kombinuara bukur. Dhe është e sigurt që do të dukeni se po ndiqni modën hap pas hapi.

E gjitha ka të bëjë me blerjen e aksesorëve klasikë dhe veshjeve bazike që nuk do të dalin kurrë nga moda.

Nga palltot e denja deri te pulovrat luksoze të përballueshme, ndiqni foto galerinë për t’u orientuar nga t’ia nisni për një “epokë” të re të paraqitjes suaj.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat