10 sjellje që tregojnë femrat kur janë dashuruar

Life style

10 sjellje që tregojnë femrat kur janë dashuruar

Më: 25 janar 2021 Në ora: 15:08
Ilustrim

Dashuria e vërtetë nuk ndodhë aty për aty, është një proces gjithmonë në rritje. Zhvillohet vetëm pasi të keni kaluar shumë gjëra së bashku, keni parë së bashku e keni qeshur së bashku. Por si sillet një femër e dashuruar?  Më poshtë gjeni një listë të 10 gjërave që shihen kur një femër është e dashuruar me të vërtetë.

1. Është e qetë;

Një grua në dashuri gjithmonë do të duket e qetë. Ajo mund të jetë një person që pëlqen jetën e zhurmshme mirëpo me ju do të tregohet e turpshme dhe e qetë.

2. Ajo ju jep dhurata;

Pavarësisht me raste apo jo ajo shpesh ju jep dhurata qofshin të vogla ato si një cokolatë etj.

3. Ndonjëherë sillet si një fëmijë;

Ajo ndonjëherë ka sjellje të cuditshme, për shkak se dëshiron të duket sa më e lezetshme në sytë e tu.

4. Ajo interesohet për jetën tuaj;

Ajo do të dijë cdo gjë për ditën tuaj.

5. Ajo fillon bisedën me ju;

Zakonisht është ajo që fillon bisedën me ju e para.

6. Tregon interesim për atë që pëlqeni ju;

Nuk ka rëndësi se cfarë hobi keni apo cfarë pëlqeni, një femër e dashuruar tregon interesim për ato gjëra që pëlqeni ju.

7. Ajo dëshiron të duket mirë gjithmonë;

Për të ka rëndësi të vecantë se si duket para jush.

8. Gjithmonë duket e lumtur;

A e keni vërejtur buzëqeshjën e saj kur hyni ju në dhomë?

9. Mundohet të anashkalojë kontaktin me sy;

Një femër në dashuri mundohet që me cdo kusht mos të ketë kontakt me personin në fjalë.

10. Tregon kujdes për nevojat dhe dëshirat e tua;

Ajo gjithmonë e di se për cfarë keni nevojë ju.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat