Dy shenjat më romantike në zodiak

Life style

Dy shenjat më romantike në zodiak

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 15:59
Foto ilustrim

Dashi është më romantiku nga tre shenjat e zjarrit, dhe është karta e egër e padiskutueshme në këtë listë. 

Dashi është iniciatori dhe marrësi i zodiakut, gjë që i bën ata të shkëlqyeshëm në planifikimin e takimeve.

Ju kurrë nuk do të mërziteni me këtë!

Dashi gjithmonë dëshiron t’i mbajë gjërat të freskëta dhe emocionuese (si nga ana shoqërore ashtu edhe seksuale). 

Kjo shenjë ka gjithçka që dëshironi në një partner; vetëm kujdes për flakët që digjen të ndritshme, por gazëzohen shpejt.

Gaforrja është një nga shenjat më romantike në zodiak. 

Ajo është e njohur për ëmbëlsinë dhe natyrën e tyre të ndërgjegjshme - ata dinë të të bëjnë të ndihesh i dashur me veprimet e tyre.

Ajo gjithmonë e shpreh ndryshe dashurinë, si me mëngjeset befasuese në shtrat dhe fërkime këmbësh, sepse kjo është ajo që ata gjithashtu duan. 

Nëse doni që një marrëdhënie me një gaforre të zgjasë, thjesht sigurohuni që të jepni aq sa merrni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat