Horoskopi javor/ Kjo shenjë e nis me pak lekë dhe përfundon i pasur

Life style

Horoskopi javor/ Kjo shenjë e nis me pak lekë dhe përfundon i pasur

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 09:56
Foto ilustrim

Dashi – E tashmja po i hap shpejt rrugën të ardhmes. Jeni pranë diçkaje të madhe, megjithëse nëse nuk lëvizni shpejt, të gjitha mundësitë do të zbehen. Shumë shpejt mund të përballeni me diçka komplet të re që do t’ju lehtësojë.

Demi – Mund të dukeni të qetë, por në fakt keni një dëshirë të thellë, të ndezur dhe vetëm ju e dini për këtë! Tani jeni në një pozitë të shkëlqyeshme për të arritur një ambicie dhe për t’u duartrokitur, megjithëse aspiratat personale mund të jenë më të vështira.

Binjakët – Është një javë me ulje-ngritje. Nëse keni mërzitur dikë padashje kohët e fundit, do të jeni në gjendje ta rregulloni këtë shumë shpejt. Planeti Mars po rrit energjinë tuaj.

Gaforrja – Sfera personale duket e ndryshueshme. Në partneritete ende ka punë për t’u zgjidhur. Zgjidh çështjet e parave sa më shpejt të jetë e mundur dhe lëri vetes shumë kohë për të bërë udhëtime dhe për të organizuar familjarn.

Luani – Duhet të përgatiteni për të përjetuar ngrohtësi, shpresë dhe ndjenjë të mirë. Dielli dhe Jupiteri janë drejtuar në një mënyrë që është plotësisht ngrohëse e zemrës, por nëse jeni tepër optimist, partnerët mund të kenë ndjenjën se jeni shumë arrogant.

Virgjëresha – Përgjegjësia është emri i kësaj jave! Keni detyra në mendjen tuaj dhe do përpiqeni të ecni drejt vetëm në rrugën tuaj! Sidoqoftë, jeni të prirur edhe të frenoni veten, në zona interesante të jetës tuaj.

Peshorja – Ka diçka të çuditshme që po ndodh me komunikimet këtë javë. Mesazhet mund të vonohen ose ngatërrohen, por jo për shkak të ndonjë qëllimi të keq. Realiteti është se nuk mund të mbështetesh te faktet dhe as dikush tjetër. Në shtëpi, si në çdo fushë të jetës suaj, do të duhet të dilni përpara me ndjeshmëri.

Akrepi – Tani duhet të shikoni përpara me shumë dëshirë. Shumica e planetëve janë grupuar në rajone personale të horoskopit tuaj, që do të thotë se shumë nga ato që arrini duhet të jenë të rëndësishme për ju dhe vetëm për ju. Nuk ka asgjë të keqe të jesh egoist për një kohë të shkurtër.

Shigjetari – Gjërat ndodhin rrallë në këtë botë vetëm kur i duam ne, por kjo nuk duhet t’ju shqetësojë. Përqendrohuni në gjëra të tjera. Nëse mund të organizoni një udhëtim në një vend, bëjeni. Zhvilloni interesin tuaj për tema të pazakonta, kurrë nuk e dini se çfarë do të zbuloni.

Bricjapi – Dil nga guaska jote. Është koha të tregoni të gjithë zgjuarsinë tuaj. Mund të dyshoni në aftësitë tuaja, por sipas yjeve tuaj do të jeni në gjendje të bindni pothuajse këdo për pothuajse çdo gjë. Ju madje mund të jeni në gjendje të bindni edhe njerëzit më skeptikë.

Ujori – Mos u frikësoni nëse mendoni se shumë gjëra janë jashtë kontrollit. Përkundër asaj çfarë duket, ju keni më shumë ndikim mbi ngjarjet nga sa mendoni dhe duhet të pranoni përgjegjësinë për çfarëdo që të ndodhë. Mos u shqetësoni shumë për paratë, pasi do të hyni në një fazë mjaft të begatë.

Peshqit – Do ta përfundoni javën pak më të pasur se sa ishit kur filloi. Sidoqoftë, nëse jeni më të pasur shpirtërisht apo jeni më mirë në para, është një pyetje tjetër. Kini kujdes nga debatet rreth mesit të javës, sepse partnerët duket se provokohen lehtësisht.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat