Veshje elegante sateni e kompletuar për momente të veçanta dhe për ditë feste

Life style

Veshje elegante sateni e kompletuar për momente të veçanta dhe për ditë feste

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 17:24
Nina Suess

Kombinimet festive janë rikthyer në skenë

Blogeria e famshme gjermane Nina Suess po zgjedh saten këto ditë, e frymëzuar nga shkëlqimi i akullt dhe trendët e rehatshëm me taka të larta me lidhëse.

Pantallonat e lehta dhe këmisha këto ditë bëhen gjithnjë e më të kërkuara, sepse pranvera e afërt hap disa dyer stilizimi

Kompleti nga sateni, kombinimi me këpucë me taka dhe detaj dantellash, janë më të kërkuara, sepse pranvera e fundit hapi disa dyer të reja të stilit.

Sateni është një material i përbërë nga fibrat e lëmuar me kapje të shkurtra si pambuku, acetati ose najloni, por gjithashtu mund të përbëhet edhe nga poliesteri.

Materialet nga sateni nuk janë irrituese në lëkurë dhe nuk shkaktojnë reaksione alergjike. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat