Kontrolloni mire në portofol mos gjeni këtë lloj 5 eurosh, do bëheni milionerë

Life style

Kontrolloni mire në portofol mos gjeni këtë lloj 5 eurosh, do bëheni milionerë

Më: 1 mars 2021 Në ora: 19:30
Foto ilustrim

A e dini se ka disa kartëmonedha prej pesë eurosh me të cilat mund të pasuroheni?

Nëse keni fat, do të fitoni njëzet deri në njëqind herë më shumë se vlera e vërtetë.

Duhet të shikoni me kujdes numrat dhe shkronjat në këndin e sipërm të djathtë që janë të përshtatur në një shesh të kuq në foto. Ato tregojnë serinë në të cilën është shtypur kartëmonedha.

Seritë e rralla përmbajnë 5 numra identikë (për shembull, 77777, 99999).

Nëse keni vërejtur aksidentalisht një shënim të tillë me ju, sigurohuni që ai të mbetet në gjendje të përsosur dhe në atë rast do t’ju sjellë shumë para, shkruajnë mediat kroate.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat