Sipas parukeres së Beyonce, këto janë ngjyrat e flokëve që duhet të provojnë vajzat me lëkurë të errët

Life style

Sipas parukeres së Beyonce, këto janë ngjyrat e flokëve që duhet të provojnë vajzat me lëkurë të errët

Më: 2 mars 2021 Në ora: 23:42
Beyonce

Nëse një ndryshim i flokëve është në horizont, bindeni veten të provoni një ngjyrë të re. 

Prej disa kohësh po shikoni në pasqyrë të njëjtën ngjyrë të flokëve , është koha të jetoni pak. Ashtu si një prerje e re do të ndryshojë jetën tuaj, kështu do të ndryshojë edhe një ngjyrë e re. Gratë me ngjyrën e lëkurës së errët, duhet të dinë se nuk ka rregulla kur bëhet fjalë për ngjyrën e flokëve. 

Edhe parukerja e Beyonces, Kim Kimble, thotë kështu: “Rekomandimi im është që gjithmonë të merrni parasysh tonin e lëkurës dhe të ndani më parë për të përcaktuar se cila hije do të jetë më e bukur. Më pëlqen gjithashtu të përdor sytë si referencë kur zgjedh ngjyrën “.

Image
Rihanna

Ndërsa po hartoni tabelën e humorit të ngjyrës së flokëve, lejoni që këto nuanca të sugjeruara nga Kimble dhe parukerja e famshme Nafisah Carter të shërbejnë si frymëzim për t’ia dërguar parukerit tuaj. Së bashku me produktet e duhura dhe një stilist të aftë, do të ndiheni krejt të re në asnjë kohë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat