Arsyeja e vërtetë pse puthjet në qafë na japin një kënaqësi kaq të madhe

Life style

Arsyeja e vërtetë pse puthjet në qafë na japin një kënaqësi kaq të madhe

Më: 8 mars 2021 Në ora: 15:00
Foto ilustrim

Nuk është vetëm mendore, por edhe fizike.

Nëse përfytyrojmë një vend ku puthja e partnerit ju jep më shumë ndjesi, do të thoshim: qafa

Ndoshta dikush prej jush mund të ketë pyetur veten, sesi ka mundësi që arrin të kesh atë kënaqësi nga një puthje në qafë

Epo që ta marrim vesh njëherë e mirë arsyen, ekspertët kanë treguar atë që duhet të dimë.

“Sepse ka shumë nerva që mbarojnë në pjesën e qafës dhe ndaj puthjet në këtë vend japin kaq shumë kënaqësi”, thonë ekspertët.

Plus që është një veprim shumë seksi! Partneri dëshiron çdo pjesë të trupit tuaj kaq shumë, sa të puth në çdo vend të tij. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat