Çfarë nuk duhet të mungojë nga gardëroba juaj për këtë pranverë

Life style

Çfarë nuk duhet të mungojë nga gardëroba juaj për këtë pranverë

Më: 12 prill 2021 Në ora: 14:39
Blogeret ju ​​sugjerojnë të guxoni në përzgjedhjen e ngjyrave

Një nga veshjet që nuk duhet të mungojë nga gardëroba juaj për këtë pranverë është xhaketa e lëkurës.

Blogeret ju ​​sugjerojnë të guxoni në përzgjedhjen e ngjyrave.

Si për shembull, nuancat e ngjyrës kafe do  lidhen në mënyrë harmonike me veshjet pranverore.

Sigurisht, nëse nuk doni të përdorni ngjyrat bazike, mund të zgjeroni opsionet tuaja nga e gjelbërta te ngjyra e tullës.

Xhaketat prej lëkure mund t’i kombinoni me xhinse dhe atlete kur dëshironi të krijoni një pamje më sportive ose nëse dëshironi të keni një pamje sa më elegante, vishini taka të larta.

Silueta që dëshironi të krijoni varet nga ju, por nëse po kërkoni një “shpëtimtar” sezonal, sigurohuni që të provoni xhaketat prej lëkure.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat