Martesa mes këtyre shenjave është një sukses i vërtetë

Life style

Martesa mes këtyre shenjave është një sukses i vërtetë

Më: 15 prill 2021 Në ora: 09:27
Ilustrim

Martesa mund të duket hap shumë i madh për disa njerëz, e për ca të tjerë jo dhe aq. Ama kur vjen puna tek horoskopi, megjithëse ka pafund raste që na kanë vërtetuar se edhe kombinimet më të këqija të zodiakut mund të jetojnë bashkë shumë të lumtur, prap duam të lexojmë se me kë shkojmë më shumë. Në këtë rast po ju tregojmë me ciën shenjë do shkonte mirë martesa.

Dashi është shenjë idealiste dhe me një zemër të madhe. Kombinimi më i mirë për martesë do të ishte shigjetar dhe ujor.

Demët janë besnikë dhe shumë sensualë dhe kombinim më të mirë do kishin me gaforren dhe virgjereshën.

Binjakët duan të bëjnë qejf dhe kombinimi më i mirë do ishte luani dhe ujori.

Gaforret janë shumë emocionalë dhe romantikë. Ata shkojnë me demin dhe akrepin.

Luani shkon me peshqit dhe shigjetarin pasi janë krenarë, kreativë dhe ndonjëherë dramatik.

Virgjëresha mund të martohej me demin dhe bricjapin sepse këto shenja i japin pavarsinë që i duhet.

Peshorja kombinohet mirë me binjakët dhe luanin, sepse janë romantikë.

Akrepi mund të përfundojë në martesë me një peshk ose bricjap.

Shigjetari do shkonte shumë mirë me një luan ose ujor.

Bricjapi shkon me një dem ose gaforre.

Ujori do martohej me një të shenjës së vet ose binjak.

Peshqit shkojnë me dashin dhe akrepin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat