4 llojet e rroba banjove që do pushtojnë plazhet këtë verë

Life style

4 llojet e rroba banjove që do pushtojnë plazhet këtë verë

Më: 22 prill 2021 Në ora: 12:30
Foto ilustrim

Ditët e vrenjtura nuk do të zgjasin përgjithmonë, kështu që bëni mirë të përgatiteni për diellin dhe plazhin në vazhdim. Keni menduar me çfarë rroba banjosh do e inaguroni jugun për këtë vit? Nëse jo, na lini t'ju prezantojmë me trendet më të famshme të kësaj vere. 

1. Kthehuni tek klasiket

Në valixhen e pushimeve s'duhet të mungojnë 1 ose 2 palë rroba banje trup të thjeshta. Nga ai model që s'vdes dhe s'të tradhton kurrë. Mjafton vetëm të gjeni një palë që ju përshtaten.

Image

2. Baziket janë gjithashtu të preferuara

Opsion i mirë për të gjithë llojet e trupave. Duhet vetëm të zgjidhni ngjyrën që ju përshtatet.

Image

3. Prerjet klasike dhe vintage nuk dalin kurrë nga moda

Nëse baziket s'bëjnë për ju, shkoni drejt modeleve vintage. 

Image

4. Frymëzohuni nga vitet '80-të!

Nëse doni t'ju duken format në mënyrën më seksi të mundshme, kjo është ç'duhet të provoni.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat