Diola Dosti këshillon meshkujt, ja çfarë duhet të hani për seks më të mirë

Life style

Diola Dosti këshillon meshkujt, ja çfarë duhet të hani për seks më të mirë

Më: 8 maj 2021 Në ora: 15:27
Diola Dosti

Nutricionistja Diola Dosti ka befauar me një deklaratë.

Ajo ka treguar ushqimet që ndikojnë në eksitimin e njerëzve për një marrëdhënie më të mirë seksuale.

Diola Dosti ka thënë se janë farat e shalqirit që kanë prezencën e citrulinës që ndihmon në rritjen e testosteronit.

Nutricionistja ka thënë se përveç farave të bostanit, efekt të mirë në këtë drejtim ka edhe speci djegës, hudhra dhe xhinxheri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat