Irina Shayk është gjithmonë e veshur në një nivel të lartë, edhe kur shkon për një shëtitje

Life style

Irina Shayk është gjithmonë e veshur në një nivel të lartë, edhe kur shkon për një shëtitje

Më: 15 maj 2021 Në ora: 16:12
Irina Shayk

Këtë herë, ajo na dha një sugjerim të shkëlqyeshëm se si mund të vishet trendi kryesor i sezonit

Ngjyra jargavan po bëhet gjithnjë e më aktuale, ajo u kthye në skenën e modës këtë pranverë.

As Irina nuk i rezistoi kësaj ngjyre dhe duhet ta pranojmë që edhe neve na pëlqen.

Kjo nuancë është një pranverë e vërtetë dhe sikur është krijuar për ditët me diell.

Këtë herë, Irina zgjodhi xhinse klasike, ndërsa gjithë kombinimin e bëri romantik dhe femëror këmisha në këtë nuancë të butë.

Kur është fjala për këpucët, manekinia zgjodhi pantofla-sandale që janë më shumë se aktuale.

A ju pëlqen kjo ngjyrë? Na shkruani në komente… 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat