Zgjidhja për t‘i përdorur rrobat e vjetra të fëmijës tuaj

Life style

Zgjidhja për t‘i përdorur rrobat e vjetra të fëmijës tuaj

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 07:58
Foto Ilustrim

Nëse nuk mund të bëni ballë të hiqni dorë nga veshjet e vjetra, getet dhe kapelat e vogëlushëve tuaj dhe t’ia jepni ndonjë fëmije më të vogël në familje, por nuk keni ku t’i mbani?

Nëse jeni në mesin e tyre, dhe nuk keni një vend ku do të mbani të gjitha ato gjëra nga të cilat nuk mund të hiqni dorë, do t’ju pëlqejë kjo ide.

Një nëne i lindi një ide për të bërë një mbulesë shumëngjyrëshe dhe argëtuese nga veshjet e vjetra të fëmijëve të saj dhe kështu të ruajë të gjitha kujtimet në një vend!

Gjëja më e mirë ishte që fëmijët e saj e ndihmuan për këtë, kështu që qepja e mbulesës u bë një aktivitet familjar argëtues, falë së cilës ata kujtuan fiksimin e gjatë të djalit të tyre me Batmanin, fustanet me lule pranvere të vajzës së saj dhe duke i shikuar veshjet në miniaturë nga dita kur ishin bebe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat