Shenjat e zodiakut duhet të përgatiten për hënën e plotë të korrikut

Life style

Shenjat e zodiakut duhet të përgatiten për hënën e plotë të korrikut

Më: 26 korrik 2021 Në ora: 12:25
Foto ilustrim

Nëse jeni ndjerë ekstra të çliruar në vendin e punës pas hënës mahnitëse të plotë të të qershorit në Bricjapin e zellshëm, bëhuni gati të përjetoni ndjenja të ngjashme ndërsa përgatitemi për një valë të rebelimit gjatë fazës tjetër hënore, apo hëna e plotë e korrikut 2021 .

Hëna e plotë ka hyrë në shenjën autentike dhe inovative të Ujorit më 23 korrik. Ndërsa hëna e plotë e korrikut kalon përmes Ujorit, ne mund të ndjehemi të detyruar të lëshojmë rebelin tonë të brendshëm dhe të shtyjmë zarfin në jetën tonë personale.

Për shenjat e zodiakut më të prekura nga hëna e plotë e korrikut 2021, kjo hënë do të jetë një thirrje për të sfiduar kufijtë e vendosur nga kolektivi, pasi energjia e Ujorit na çliron nga qetësia shoqëror dhe fuqizon vërtetësinë tonë.

Kurioz të dini nëse shenja juaj e zodiakut do të ndikohet më shumë nga energjia radikale dhe inovative e Ujorit gjatë hënës së plotë?

Më poshtë ua sjellim tre shenjat që do të ndikohen më së shumti:

Virgjëresha

Akrepi

Peshqit

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat